Witaj,

Rozpoczynając lub prowadząc swój biznes nie musisz znać się na wszystkim.
Na wyszukiwaniu produktów, na organizacji transportu, na odprawach celnych. Nie musisz być analitykiem lub menedżerem projektu – EMEM Sp. z o.o. oferuje pomoc, doradztwo i kompleksowe rozwiązania w imporcie, dzięki którym dostajesz to, czego potrzebujesz.

Nie musisz robić wszystkiego osobiście, przekaż nam część pracy nad projektem, a w tym czasie wykonaj inne ważne zadania.
Pozbądz się stresu, kłopotów i niepewności. Zrzuć z siebie część obowiązków i zadań związanych z importem. Zleć je nam, a w zamian dostaniesz więcej wolnego czasu dla siebie i swojej rodziny oraz na dalsze rozwijanie biznesu.

Moimi wartościami, wartościami EMEM Sp. z o.o. są doświadczenie, bezpieczeństwo, dyskrecja, orientacja na wymierne rezultaty.

Prowadząc EMEM Sp. z o.o. oferuję swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie w imporcie z Chin, abyś, dzięki naszej współpracy odnosił korzyści z własnego importu, którego optymalizacja przynosi wymierne rezultaty finansowe.

W sprawach związanych z transportem współpracuję ze sprawdzoną firmą spedycyjną, co zapewnia bezpieczeństwo, doskonałą obsługę oraz informację na każdym etapie dostawy zamówienia.

Zapewniam całkowitą dyskrecję i bezpieczeństwo danych, zarówno importera jak i dostawcy.

Zapraszam do współpracy.
Marek Krawiecki
EMEM Sp. z o.o.

icon

Organizacja transportu

Informacja na każdym etapie dostawy

icon

Dyskrecja

Bezpieczna wymiana informacji

icon

Wsparcie klienta

Kontakt przez e-mail, telefon, czat

icon

Bezpieczeństwo

Doświadczenie, orientacja na rezultat